Agility,zakončení kurzu(mini závody)

02.11.2008 00:00

Takže dneska jsme byli na závodech v agilitách,byly to takové závody jen tak na cvičáku jako zpestření zakončení kurzu.Všichni přinesli malé dárečky,ale jedna holka přinesla medaili pro 3.místo a 2 poháry pro místo 1. a 2.Byla tam i Barča s Taffym.Takže jako první běh jsme běželi celkem snadný parkurek,losovali sme si čísla,kdo půjde první a tak(od čísla 12)já si vylosovala 19 takže jsem se mohla koukat jak se to všechno dělá,Barča s taffym běželi jako druzí,šlo jim to super,akorát na konci,jak už dobíhali k poslednímu látkovému tunelu,který byl za ostrou zatáčkou za normálním rovným tunelem,tka barča s taffym běželi a najednou bum a byli oba na zemi :D ale rychle se zvedli a doběhli to :-),my s Budym sme to uběhli s dvouma chybama,ta první byla,že mu trvalo než vlezl do jednoho tunýlku :D a pak nechtěl vlézt do druhýho tunýlku,který byl takový hoodně ohnuty :D no,ale pak se ukázalo,že sme první běh doběhli nejlépe!!Čemuž jsem se hoodně divila :D ale byla jsem štastná,druhý běh už byl s více chybičkami,ale barča s Taffym ho zase zaběhli na 1* :D no a běželi jsme i my páničci,ale to u nebudu popisovat,byl to totiž děs :D,Jakmile se vyhlašoval s barčous me počítaly tak nějak s těmi nejhoršími umistěními,ale divily jsme se když sme pořád nešly na řadu a pak se vyhlašoval 4.místo...už sme si myslely,že je to jedna z nás,ale byl to Dark!!!S barčou sme byly v udivení :D pak přišlo 3.místo a byl to Budy!!Super!!Ale barča ta se celá divila,kde je ona :D,no druhá místo byla simča s Guccim no a barča zůstala stát a jen se smála :D byla 1.!!!!!!!!!!Všichni sme dostali miliony věcí!!!Už se těším na další trénink!!!